ما را در اینستاگرام دنبال کنید

شما اینجا هستید صفحات باشگاه مشتریان ناتلی

باشگاه مشتریان ناتلی

سه شنبه 01 اسفند 96      

قنادی ناتلی در راستای حفظ ارتباط با مشتریان خود و ایجاد حس وفاداری و انگیزه در خرید مجدد توسط  مشتریان، در سال 1396 اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است.
مشتری محترم ناتلی با مراجعه به یکی از شعب یا وب سایت سفارش آنلاین ناتلی می‌تواند در باشگاه مشتریان ثبت‌نام کند و درصورتیکه جمع مبلغ فاکتور از مبلغ 50000 تومان بیشتر شود؛ 5 درصد مبلغ فاکتور به عنوان تخفیف در خرید بعدی به وی تعلق می‌گیرد.

همچنین با اولین ثبت نام در باشگاه مشتریان مبلغ 30 هزار تومان بصورت کد هدیه برای مشتری ارسال خواهد شد.

تخفیف اخذ شده، بعد از خرید به صورت کد منحصربه‌فردی برای او به صورت اتوماتیک پیامک می‌شود و به مدت ۱۵ روز دارای اعتبار است. مشتری می‌تواند کد تخفیف خود را در اختیار دوستان و آشنایان خود نیز قرار داده تا آنها از تخفیف او به نفع خود استفاده نمایند؛ ولی اگر مبلغ فاکتور آنها شامل تخفیف در خرید بعدی شود ؛کد تخفیف برای مشتری اولی ارسال خواهد شد.
کدهای تخفیف در کلیه شعبات و وب سایت سفارش آنلاین ناتلی قابل استفاده خواهد بود . مشتری با عضویت در باشگاه مشتریان ناتلی علاوه بر دریافت تخفیف خرید، از مزایای طرح‌های تخفیف مناسبتی مانند تخفیف ویژه سفارش کیک تولد و یا تخفیف ویژه سفارش کیک سالگرد ازدواج نیز بهره‌مند خواهند شد. علاوه بر این از تخفیف‌های متنوع دیگر توسط سیستم پیامکی باخبر خواهد شد.
ثبت نام از مشتری با توجه به شماره تلفن همراه وی به عمل می آید و مشتری می‌بایست کد احراز هویت ارسال شده به تلفن همراه خویش را در هنگام ثبت‌نام در اختیار اپراتور قرار دهد. پس از ثبت‌نام، شماره تلفن همراه مشتری به عنوان کد اشتراک وی در نظر گرفته خواهد شد.همین حالا ثبت نام کنید.

 

برچسب ها:

باشگاه مشتریان

ناتلی؛ قنادی ای با بیش از 80 سال تجربه در صنعت کیک و شیرینی با 9 شعبه در تهـران است. همچنان در خانه بمانید!
مجوز ها
تماس با شعب
سهروردی شمالیپونکدیباجی جنوبینیاورانسهروردی جنوبیمیدان هرویسعادت آبادبومهنپردیس
پیگیری سفارشات اینترنتی:87109208
تلفن شعب:87108
صدای مشتری:88517068