ما را در اینستاگرام دنبال کنید

شما اینجا هستید صفحات قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

سه شنبه 01 اسفند 96      

1-  سفارش و خرید از  ناتلی تنها در صورت عضویت در این سایت امکان پذیر است.

2- افراد بالای ۱۸ سال، تمام حقوق عضویت و انجام خرید را در سایت دارند و خرید برای افراد بین 12 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر است.

3- فقط سفارش‌های دارای کد پیگیری و تایید شده توسط واحد سفارش، تحویل داده می شوند.

4- نام چاپ شده روی فاکتور، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سایت ارائه داده است. بنابراین سایت ناتلی در خصوص مغایرت نام با هویت واقعی خریدار، مسئولیتی ندارد.

5- صدور فاکتور بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت گرفته و فاکتور نهایی درهنگام تحویل سفارش به خریدار ارائه می‌گردد.

6- در زمان تحویل سفارش درصورتی ‌که وزن کیک ارسالی بالاتر از مقدار ثبت‌ شده در سایت باشد مابه‌التفاوت قیمت توسط ناتلی پرداخت می‌شود.

7- درصورتی‌که شخصی برای دریافت کیک در محل حاضر نباشد، خسارت وارده به ناتلی بر عهده‌ی شخص سفارش‌دهنده است.

8- پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌‎های پرداخت بانکی کشور صورت می‌گیرد ( در حال حاضر فقط بانک ملت ) و مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه‌ها به عهده سایت نخواهد بود.

9- با توجه به اینکه کلیه محصولات کیک و شیرینی به صورت روزانه و دست‌ساز تولید می‌شوند؛ امکان تغییرات بسیار نامحسوس میان محصولات ارسالی و طرح انتخابی شما در سایت وجود دارد.

10- سایت این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی یا موقت متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

11- بر اساس ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از مطالب و عکس ها و داده های سایت ناتلی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

12 - شما تا 72 ساعت قبل از زمانی که برای تحویل کالا در نظر گرفته شده، فرصت دارید تا سفارش خود را لغو کنید. بدیهی است سفارشاتی که زمان تحویل آنها 24 یا 48 ساعت باشد قابل لغو نیستند.در صورت دارا بودن شرایط لغو سفارش میبایست اعلام کنسلی را به شماره 02187109208 اعلام نمایید .

برچسب ها:

مقررات قوانین

ناتلی؛ قنادی ای با بیش از 80 سال تجربه در صنعت کیک و شیرینی با 9 شعبه در تهـران است. همچنان در خانه بمانید!
مجوز ها
تماس با شعب
سهروردی شمالیپونکدیباجی جنوبینیاورانسهروردی جنوبیمیدان هرویسعادت آبادبومهنپردیس
پیگیری سفارشات اینترنتی:87109208
تلفن شعب:87108
صدای مشتری:88517068