شما اینجا هستید مجلهفروش ویژه و تخفیف ها پاپ کیک

پاپ کیک

سه شنبه 29 دى 94       فروش ویژه و تخفیف ها
پاپ کیک

پاپ کیک به کیک‌های کوچکی می‌گویند که معمولا به صورت گرد تهیه شده و بر سر یک چوب کوچک و باریک نصب می‌شوند و ظاهری شبیه آبنبات چوبی دارند.

احتمالا همان‌طور که می‌دانید پاپ کیک‌ها از مخلوط کردن خرده‌های کیک و یخ‌چینه و شکلات تهیه می‌شوند. یخ‌چینه یا لعاب روی شیرینی به موادی گفته می‌شود که بعد از پخت کیک، به عنوان پوشش روی آن به‌کار می‌روند. معمولا روی این پوشش را به اشکال گوناگون تزیین می‌کنند. این تزئین از لحاظ رنگ و مدل در بسیاری از موارد تحت تاثیر نوع مهمانی و دورهمی برگزار شده، متفاوت است.

پاپ کیک که ریشه‌ای آمریکایی دارد، بین سال‌های 2009 تا 2011 میلادی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد و تبدیل به یک شیرینی جهانی شد. به همین دلیل پاپ کیک در خارج از ایران شیرینی شناخته شده و پرطرفداری است. پاپ کیک در طعم‌های مختلفی تهیه می‌شود و قنادی‌های ایرانی نیز از عرضه این شیرینی غافل نمانده‌اند. کافی ست به یک قنادی درجه یک و نام آشنا بروید و سراغ پاپ کیک را بگیرید. حتما آن را خواهید یافت. این روزها پاپ کیک جزئی جدانشدنی از برخی مهمانی‌ها به حساب می‌آید.

پاپ کیک شیرینی مخصوص مهمانی‌های اختصاصی کودکان است اما به خاطر ظاهر شیک و زیبایی که دارد در جشن‌های رسمی نیز از آن استفاده می‌کنند. از پاپ کیک با طرح‌های مرتبط و مناسب در جشن‌های عروسی، تزئین میز دسر، جشن‌های دو نفره‌ی ولنتاین، مراسم تولد، به خصوص تولد کودکان، گیفت‌های عروسی یا تولد و مراسم بیبی شاور بهره می‌برند.

برچسب ها:

پاپ کیک
نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.
دیدگاه خود را به عنوان نظر اول ثبت کنید.
به مطلب «پاپ کیک » امتیاز دهید:
 
نقد و بررسی خود را راجع به این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.
برای ثبت نظر، نیاز است ابتدا به مطلب امتیاز دهید

logo-samandehi