اقدامات ناتلی در مواجه با کرونا

شما اینجا هستید مجلهفروش ویژه و تخفیف ها قنادی ناتلی

قنادی ناتلی

چهارشنبه 09 دى 94       فروش ویژه و تخفیف ها
قنادی ناتلی

شیرینی ناتلی گشایشگر دروازه تجارت نوین

امور شعب: 87109401-021-09124444686

ناتلی، فراتر از یک شیرینی فروشی است و همواره به چیزی بیشتر از خواسته مشتریان خود می‌اندیشد. (و شعار ما در ناتلی این است: یک نام دیرین در میان خاطرات شیرین)

ناتلی کجاست؟

ناتلی می‌تواند با توجه به نیاز مشتریان و فرنچایزی‌هایش و درخواست آنها در هر جایی باشد. در شهرستان‌ها و تمام مناطق تهران، ما محدودیتی از نظر منطقه‌ای نداریم فقط استانداردهایمان طوری تعریف شده است که باید حتما موارد ذیل رعایت شود:

1- در خیابان اصلی باشد.

2- متراژ فروشگاه

3- بافت مسکونی و یا اداری منطقه 

4- جای پارک خودروهای مشتریان

با توجه به تاریخچه قدیمی ناتلی و با وجود تجربه این کسب و کار در خانواده و همچنین داشتن علم و دانش در نسل جدید ناتلی با توجه به نگاه آینده و تغییر مشاغل قدیمی به کسب و کارهای جدید، ما را به این نتیجه رسانده که در نحوه تولید عرضه و بازاریابی مجموعه تغییراتی بنیادین انجام داده و بتوانیم در برابر فرصت‌ها و تهعدات و نقاط ضعت و قوت خود با تنظیم برنامه استراتژیک بلندمدت بتوانیم سرمایه‌های کوچک را به اهداف بزرگ تبدیل کنیم و بتوانیم کمک شایانی به تمام کسانی که به این کسب و کار علاقه دارند داشته باشیم.

اهداف:

1. افزایش توان رقابتی و استمرار آن جهت کسب بیشتر سهم بازار

2. ارائه محصولات با کیفیت در تمام گروه‌های کیک و شیرینی منطبق با آخرین دستاوردهای این صنعت

3. طراحی و تولید و ارائه محصولات به صورت کاملاً بهداشتی و به موقع

4. ایجاد کارآفرینی و اشتغال در سطح جامعه

5. برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان و مشتریان این شرکت با بیش از 1000 نوع محصول در گروهای کیک و شیرینی فعالیت می‌نماید.

گروه‌ها:

شیرینی تر و دسر، کیک‌ها، شیرینی خشک، دسرها، شکلات‌ها، حلوا و خرما، باقلوا، اسنک، دلیوری، محصولات نیم‌ساخت، تالار و کترینگ، عید نوروز، ماه رمضان

چشم‌انداز:

در هر منطقه تهران یک شعبه ناتلی و در هر استان یک شعبه و در کشورهای حوزه خلیج یک کافه ناتلی

ماموریت:

ما همگی شیرینی‌‌پزهای حرفه‌ای هستیم که با علم بازاریابی و مارکتینگ به خوبی آشنا هستیم و محصولات با کیفیت را در فروشگاه‌های معتبر و در نزدیکترین نقطه به مشتریانمان تولید و ارائه می‌نماییم. مشتریان ما تمام افرادی هستند که برای ذائقه خود ارزش بسیاری قائل هستند و حاضر هستند به خاطر یک شیرینی و شکلات خوشمزه کالری اضافه آن را با ورزش کردن جبران نمایند و ما سعی می‌کنیم رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کنیم. رویای عروسیتان، تولدتان، پذیرایی خاص از مهمانهایتان در جشن‌ها و شادی‌هایتان و تولدها و سوگواری‌هایتان و در ولادت‌ها و عید نوروز و به طور کلی تمام روزهای سال در کنار شما هستیم.

تمرکز ما بر روی تولید شیرینی و عرضه در فروشگاه‌های استاندارد است و مشتریان هر وقت هوس کنند می‌توانند محصولات جدید ما که همیشه و هر هفته قابل تغییر هستند، را انتخاب نمایند و از آنجایی که ما همیشه طرفدار چیزهای خوشمزه هستیم و خوراکی یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌ها و نیازهای ما است، ما صنعت شیرینی و شکلات را انتخاب نموده‌ایم.

ما در طول حدود 100 سال فعالیت، وفاداری خود را به این صنعت حفظ نموده‌ایم و کار ما تولید شیرینی و عرضه آن است.

هدف نهایی:

ما سعی می‌کنیم همیشه جزء 3 قنادی باشیم که در منطقه فعالیت خود به ذهن مردم آن منطقه می‌رسد و جزء اولین انتخاب در تصمیم نهایی مشتریان باشیم.

استراتژی:

ما در گروه ناتلی واحدی داریم به نام توسعه شعب که یکی از نقاط قوت مجموعه ما می‌باشدکه دراین واحد به متقاضیان کمک می‌شود که چگونه می‌توانند این کسب و کار را داشته باشند و چگونه می‌تواند در آن مهارت پیدا کنند و آن را توسعه دهند. ما در این مجموعه فرایندهای 16 گانه‌ای را که کمک می‌کند این کسب و کار رشد کند گام به گام و در یک بازه زمانی یک ساله به همکاران خود انتقال می‌دهیم و آموزش و فهم آن را بسیار آسان کرده‌ایم و با هرگونه بودجه‌ای که داشته باشید برای شما طرح جامع و کاملی در نظر گرفته‌ایم و از واحد مالی تا تولید و عرضه و نرم‌افزارهای مورد نیاز تا انتخاب موقعیت جغرافیای مکان فعالیت کسب و کار شما خدمتی است که ما به شما عرضه می‌کنیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.
دیدگاه خود را به عنوان نظر اول ثبت کنید.
به مطلب «قنادی ناتلی » امتیاز دهید:
 
نقد و بررسی خود را راجع به این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.
برای ثبت نظر، نیاز است ابتدا به مطلب امتیاز دهید

logo-samandehi