اقدامات ناتلی در مواجه با کرونا

شما اینجا هستید مجلهفروش ویژه و تخفیف ها تغذیه کودکان در مدرسه

تغذیه کودکان در مدرسه

شنبه 10 بهمن 94       فروش ویژه و تخفیف ها
تغذیه کودکان در مدرسه

ما برای تغذیه‌ی کودکان در مدرسه پیشنهادات خوبی برای شما داریم. پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات نانالی است. کیک‌ها و شیرینی‌هایی که با استفاده از تکنولوژی روز و دانش متخصصان به‌روز و کارآمد و با کیفیت بالا تولید می‌شوند. محصولاتی که در تولید و ارائه‌ی آن‌ها کلیه مسائل و قوانین بهداشتی رعایت شده است. این محصولات بدون مواد افزودنی تولید می‌شوند و مدت زمان مصرف قابل توجهی دارند. همچنین به خاطر اینکه به صورت بسته‌بندی عرضه می‌شوند، والدین می‌توانند میزان مصرف مواد غذایی را در کودکان خود کنترل کنند و قند موردنیاز روزانه‌ی بدن آن‌ها را نیز از این طریق تامین کنند.


حتما می‌دانید که اگر انسان گرسنه بماند یا میان وعده‌های مصرفی او فاصله زیادی بیفتد، با افت قند خون مواجه می‌شود که باعث ایجاد استرس و اضطراب، خستگی و بی‌حوصله‌گی و حتی خشم بی‌دلیل در فرد و عدم تمرکز وی می‌شود. امری که اگر برای کودکان در مدرسه رخ بدهد، آن‌ها را با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهد کرد.


شیرینی میلفو، کوکی وانیلی، شیرینی لایه‌ای بادامی، شیرینی مافین وانیلی و شکلاتی، شیرینی گاتا، شیرینی خرمایی، شیرینی پان شکلاتی، دانمارکی، شیرینی پروانه شکلاتی، شیرینی ژول، شیرینی کوکی شرقی که یک شیرینی فانتزی با تکه‌های کشمش است، شیرینی نازک کنجدی با طعم هل و زنجبیل، شیرینی شایا پرتقالی (مارمالاد پرتقال طبیعی با طعم باورنکردنی از شکلات)، کیک کره‌ای صبحانه و عصرانه، شیرینی پان زردآلو با زردآلوی طبیعی و یک بسته شش‌تایی مافین از محصولات نانالی هستند.

 این محصولات در کلیه سوپرمارکت‌های معتبر و فروشگاه‌های زنجیره‌ای یافت می‌شوند. همچنین قنادی ناتلی در خیابان سهروردی انواع و اقسام کیک‌ها و شیرینی‌های نانالی را عرضه می‌کند. بنابراین دسترسی به این محصولات کار سختی نیست. فراموش نکنید که شیرینی یکی از معدود خوراکی‌های موردعلاقه‌ی بسیاری از کودکان به حساب می‌آید.

تغذیه کودکان در مدرسه
تغذیه کودکان در مدرسه
تغذیه کودکان در مدرسه
تغذیه کودکان در مدرسه
تغذیعه کودکان در مدرسه
تغذیعه کودکان در مدرسه
تغذیه کودکان در مدرسه
تغذیه کودکان در مدرسه
نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.
دیدگاه خود را به عنوان نظر اول ثبت کنید.
به مطلب «تغذیه کودکان در مدرسه » امتیاز دهید:
 
نقد و بررسی خود را راجع به این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.
برای ثبت نظر، نیاز است ابتدا به مطلب امتیاز دهید

logo-samandehi